Бровари


 

Пропонуємо наступні види робіт:
 

 • Ямковий ремонт
   
 • Асфальтування
   
 • Оновлення асфальту
   
 • Асфальтна крихта
   
 • Укладання асфальту

Переваги нашої компанії:
 

 • Сучасні технології
   
 • Ціна відповідає якості
   
 • Досвідчені фахівці
   
 • Якісне виконання робіт
   
 • Здача проектів вчасно
 

 

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 277-77-23
(044) 361-36-26
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ


  

Укладання асфальту в Броварах

Укладання асфальту в Броварах

 

Бровари - невелике районне містечко, розташоване недалеко від Києва.
Інфраструктура цього населеного пункту досить розвинена. Місто активно забудовується. З'являються нові житлові мікрорайони, які досить швидко заселяються новими жителями.


А житловий район - це насамперед добре розвинена дорожньо-транспортна мережа.
І будь-яке будівництво, навіть самого маленького об'єкта, починається з організації до нього під'їзду.

 


 

Асфальтування доріг і доріжок - Бровари


 

Асфальтування доріг Броварів

 

 Спочатку прокладаються тимчасові проїзди для транспортування будівельних матеріалів і під'їзду будівельної спецтехніки. Із закінченням будівництва такі проїзди часто змінюють свою планування, тому їх покриття повинне бути простим для демонтажу. На таких дорогах часто використовується щебінь, асфальтна крихта, дорожні плити.


Саме в активній стадії будівництва об'єкта і виникає найскладніша ситуація на дорогах. Особливо це відчувають ті, кому «пощастило» опинитися сусідами будівельного об'єкта.

 

Асфальтна (асфальтова) крихта
 

Асфальтна (асфальтова) крихта в Броварах

Покриття прилеглих доріг і вулиць сильно зношуються після навантаження на них важких самоскидів, автобетонозмішувачів, екскаваторів та іншої спецтехніки. І в першу чергу руйнується верхній шар конструкції дорожнього покриття - укладання асфальту.


Враховуючи масштабність будівництва в місті і його околицях, слід проводити регулярне повторне асфальтування доріг в Броварах, як мінімум, у прилеглих до новобудов районах.


 

 

Ямковий ремонт тротуарів та майданчиків

 

 

Ямковий ремонт у Броварах

Але не слід забувати і про більш серйозні наслідки сусідства з будівництвом. Якщо дорожні ремонтні роботи проводилися давно і терміни експлуатації дорожнього полотна минули, то активний рух будівельної техніки руйнує несучі шари конструкцій доріг. На проїжджій частині утворюються спочатку тріщини, а потім вибоїни і ями. Для жителів міста давно назріла ця проблема. Ямковий ремонт доріг у Броварах просто необхідний.


А складна робота передбачає участь професіоналів, якісних матеріалів і сучасної спецтехніки. Компанія «Артембуд» володіє всіма перерахованими якостями.


Будівництво нового житла безумовно вирішує багато питань. Але Бровари - це історичне місто зі своєю історією і з уже сформованою інфраструктурою. Зберегти існуючу красу цього місця, спокій і безпеку його мешканців не менш важливо.

 
Для замовлення або консультації:
Напишіть нам:
Відправити
Відгуки клієнтів
 • Владислав (Киев)
  Подкопив денег, долго выбирал компанию, которая заасфальтирует мой участок. Выбор пал на «АртемБуд». Ребята молодцы! Все сделали быстро и качественно.
 • Людмила (Киев)
  Наше ОСББ наконец-то решило, что пришло время положить асфальт во дворе. По рекомендации обратились в данную компанию. Учитывая, что собрались (деньгами) все, получилось относительно недорого. Кстати, асфальт зиму пережил, и вроде как нормально пока, без изъян.
 • Олександр (Буча)
  Хочу поблагодарить ребят из компании «АртемБуд» за качественно выполненную работу.
Переглянути всі відгуки
Хто наші замовники:
Приватні сектори Двори, заїзди ...
396 проекта
 
Житлові масиви  Парки, прибудинкова територія...
980  проекта
 
Сфера бізнесу Офіси, стоянки, заводи, склади...
1380  проекта